Danışma için hafta içi hafta sonu 7/24 arayabilirsiniz.... Danışma Hattımız 0322 4580701
  1. Ana Sayfa
  2. Basinda Biz
  3. Tutkulu İş Anlayışı. Başaralı Bir Kadın. Podiatrist Nazlı Ekici!

Podomania Tutkulu İş Anlayışı. Başaralı Bir Kadın. Podiatrist Nazlı Ekici!

01/12/2012

Hani işinde uzmanlaşmış bir kimse için "mesleğinin erbabı" ya da "işinin ustası" deriz ya. Nazlı Ekici bu tabire uyan, hoş, alımlı, başarılı bir iş kadınımız.

Ekici birçok değerleriyle de özel olma becerisine sahip. Çünkü Türkiye'de pek duymadığımız bir mesleğe sahip. Yani o podiatrist. Türkçe anlamıyla da ayak sağlığı uzmanı. Azimli, yüksek enerjili, kafasına koyduğu hedefleri eninde sonunda gerçekleştiren, entelektüel ve idealist Ekici, Almanya'da eğitimini aldığı podiatrist mesleğini 8 yıldır profesyonelce yapıyor.

'İş ahlakı düsturumdur' diyen Ekici, başarıyı yakalamada borçlu olduğu bazı özelliklerini: 'Strateji oluşturma, etkileme, dürüstlük, enerji, güvenirlirlik, amaca bağlılık, motivasyon, alçak gönüllülük, iletişim, piyasadaki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip etmek...' olarak sıraladı.

Hayata pozitif bakan Ayak Bakım Uzmanı Podiatrist Nazlı Ekici, ile çok candan, rahat, içten, samimi, dobra dobra sıcak bir söyleşi gerçekleştirdik. İlk gördüğünüzde gülümsemesiyle size pozitif enerji veren Ekici ile bugünlere nasıl geldiğini, sektörünü, iş kadını olmanın zorluklarını, hedeflerini ve gelecek projelerini konuştuk.

Diğer Haberler
Podomania Sosyal Medya
HABER BÜLTENİMİZE KATILIN
Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?